Tenisový trénink

Využijte profesionální zázemí Parkhotelu a pozvedněte svou hru o úroveň výš. U nás získáte vše, co k intenzivnímu tréninku potřebujete. Navíc vám můžeme zařídit i trenéra. Připravte svůj forehand na sezónu i vy.

Vydatná snídaně je základ každého dne. Pak se můžete vrhnout na hru. Každý den od nás obdržíte láhev vody, protože pitný režim je nesmírně důležitý. Čekají na Vás naše  venkovní tenisové kurty s povrchem Lano-Wimbledon. Po náročném dni se můžete spolehnout na skvělou večeři.

 

Tenisový trénink

 

Dostanete tu nejlepší péči

Tenisový balíček je platný pro dvě osoby na dvě noci. Využít jej tak můžete kdykoli během celého týdne. Je tedy jen na vás, který den si pro svůj třídenní pobyt vyberete. Svůj tréninkový program můžete doplnit sportovními aktivitami v okolí hotelu. K dispozici je například dráha na in-line bruslení, minigof, beachvolejbalová či nohejbalová hřiště. Hotelový bazén, který je pro vás v rámci balíčku zdarma, může být ideálním místem k odpočinku. Pro běžce doporučujeme stezky v krásném Borském parku. Poskytneme vám slevy na masáže a v ceně je samozřejmě i parkování.

 

Po náročném dni si zasloužíte komfort

Ubytujeme vás v pokojích Superior Cherry nebo Superior Wenge. Samozřejmostí je Wi-Fi zdarma v celém hotelu a satelitní TV. Večery můžete trávit návštěvou Plzně nebo přípravami na další den. Každou sobotu  od 15:00 pak můžete využít naši nabídku a prohlédnout si město Plzeň ZDARMA.

Tenisový pobyt je vhodný pro dvojice, nebo jednotlivce s trenéry.

 

Co získáte a kolik to stojí

Cena letního trénikového víkendu je 4990 Kč. Pro jednotlivce je cena tréninkového pobytu 2990 Kč. Ceny jsou včetně DPH. V rámci balíčku získáte:

  • Dvě hodiny na tenisovém kurtu denně (celkem 6 hodin)
  • Polopenze
  • Parkování
  • Bazén
  • Láhev vody pro každého hráče na den
  • Ubytování na dvě noci v pokojích Superior Cherry a Superior Wenge
  • Sleva 20% na masáže
  • Možnost zprostředkování trenéra (za poplatek)
  • Prohlídka města s průvodcem ZDARMA ( vždy v sobotu od 15:00 )
  • 2 noci - 3 dny s nástupem dle dohody a v závislosti na aktuální obsazenosti

Můžete si také pouze rezervovat tenisový kurt.

 

Rezervovat

Zaškrtnutím tlačítka souhlasíte se zpracováním osobních údajů. Souhlasím se zpracováním všech poskytnutých osobních údajů a o volném pohybu těchto údajů, o ochraně osobních údajů v souladu s Nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679 o ochraně fyzických osob (včetně údajů zadávaných v průběhu komunikace s naší společností) společnosti Parkhotel Plzeň s.r.o. U Borského parku 31, 301 00 Plzeň , IČO: 61776734, CZ 61776734 která je správcem, a s jejich následným zpracováním (případně i prostřednictvím zpracovatele), a dále souhlasím se zpracováním uvedených osobních údajů pro následné obchodní a marketingové účely správce, s tím, že k těmto údajům mohou být přiřazeny i další údaje. Tento souhlas uděluji dobrovolně na dobu 10 let. Souhlas však mohu kdykoli písemně odvolat na adrese správce. Potvrzuji, že jsem byl upozorněn na svá práva související se správou a zpracováním osobních údajů Parkhotelu Plzeň s.r.o., zejména na to, že mám práva dle Nařízení Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, tj. zejména že poskytnutí údajů je dobrovolné, že svůj souhlas můžu bezplatně kdykoli na adrese správce odvolat, že mám informace o jejich zpracování, právo přístupu k osobním údajům, právo na opravu těchto osobních údajů, blokování nesprávných osobních údajů, jejich likvidaci aj., i o právu obrátit se, v případě domnělého porušení svých práv, na Úřad pro ochranu osobních údajů.
Stala se chyba.