Tenisový trénink

Využijte profesionální zázemí Parkhotelu a pozvedněte svou hru o úroveň výš. U nás získáte vše, co k intenzivnímu tréninku potřebujete. Navíc vám můžeme zařídit i trenéra. Připravte svůj forehand na sezónu i vy.

Vydatná snídaně je základ každého dne. Pak se můžete vrhnout na hru. Každý den od nás obdržíte láhev vody, protože pitný režim je nesmírně důležitý. Čekají na Vás naše venkovní tenisové kurty s povrchem Lano-Wimbledon. Po náročném dni se můžete spolehnout na skvělou večeři.

 

Tenisový trénink

 

Dostanete tu nejlepší péči

Tenisový balíček je platný pro dvě osoby na dvě noci. Využít jej tak můžete kdykoli během celého týdne. Je tedy jen na vás, který den si pro svůj třídenní pobyt vyberete. Svůj tréninkový program můžete doplnit sportovními aktivitami v okolí hotelu. K dispozici je například dráha na in-line bruslení, minigof, beachvolejbalová či nohejbalová hřiště. Hotelový bazén, který je pro vás v rámci balíčku zdarma, může být ideálním místem k odpočinku. Pro běžce doporučujeme stezky v krásném Borském parku. Poskytneme vám slevy na masáže a v ceně je samozřejmě i parkování.

 

Po náročném dni si zasloužíte komfort

Ubytujeme vás v pokojích Superior Cherry nebo Superior Wenge. Samozřejmostí je Wi-Fi zdarma v celém hotelu a satelitní TV. Večery můžete trávit návštěvou Plzně nebo přípravami na další den. Každou sobotu  od 15:00 pak můžete využít naši nabídku a prohlédnout si město Plzeň ZDARMA.

Tenisový pobyt je vhodný pro dvojice, nebo jednotlivce s trenéry.

 

Co získáte a kolik to stojí

Cena letního trénikového tréninku pro 2 osoby od dubna do září je  6990 Kč. Pro jednotlivce je cena tréninkového pobytu 5490 Kč.

Cena zimního trénikového tréninku pro 2 osoby od října do března je  8590 Kč. Pro jednotlivce je cena tréninkového pobytu 6990 Kč.

 

Ceny jsou včetně DPH. V rámci balíčku získáte:

  • Dvě hodiny na tenisovém kurtu denně (celkem 6 hodin)
  • Polopenze
  • Parkování
  • Bazén od června do září (10:00 - 18:00 hod)
  • Láhev vody pro každého hráče na den
  • Ubytování na dvě noci v pokojích Superior Cherry a Superior Wenge
  • Možnost zprostředkování trenéra (za poplatek)
  • Prohlídka města s průvodcem ZDARMA ( vždy v sobotu od 15:00 ) - služba není dostupná v zimním období  
  • 2 noci - 3 dny s nástupem dle dohody a v závislosti na aktuální obsazenosti

Můžete si také pouze rezervovat tenisový kurt.

 

Rezervovat