Pobyt pro seniory 60+

Plzeň hraje všemi barvami, tak proč nestrávit pár nocí v hotelu Parkhotel Plzeň ?

Hledáte klidné místo přímo vedle největšího plzeňského parku, jsme zde pro vás. Rádi vám ukážeme město Plzeň, tak jak ho neznáte. 

 

the-elderly-are-happy-after-receiving-welfare-benefits-post-retirement-care-vector.jpg

Než vyrazíte do města 

V Parkhotelu můžete strávit příjemný den plný odpočinku a relaxace. Pokud patříte mezi aktivní milovníku sportu, určitě nezpomeňte tenisové náčiní doma. Máme pro vás skvělou 50% slevu na naše tenisové kurty. A když už náhodou zapomenete, nezoufejte, tenisové vybavení vám rádi zapůjčíme. Co by ale nemělo zůstat doma jsou vaše plavky. Náš venkovní vyhřívaný bazén, který je v provozu od května,  je pro Vás připraven denně od 6:00  do 23:00 hodin. 

Máme pro Vás něco navíc 

Když už vás lenošení nebude bavit máme pro vás odpolední kávu s dezertem, který pro vás připraví naši mistři kuchaři. 

Hurá do města 

Každou sobotu od 15:00 je pro vás připravena prohlídka města Plzně s průvodcem a to zcela ZDARMA. Pokud máte raději kousek přírody než ruch velkoměsta, náš hotel sídlí hned vedle největšího plzeňského parku, který hraje nejen na podzim, všemi barvami. 

Snídaně je základ  

Po ránu vás zláká vůně čerstvého pečiva na naši vyhlášenou snídani , kterou pro vás servírujeme denně od 6:30 do 10:00 . Přejeme Vám dobrou chuť.  

Co získáte a kolik to stojí

Pobyt pro seniory 60+: 2 noci -  kdykoli, dle aktuální obsazenosti za 3.980,- CZK pro 2 osoby zahrnuje : 

  • Snídaně formou bufetu
  • Odpolední káva s dezertem v den příjezdu 
  • 50% sleva na tenis
  • Vyhřívaný venkovní bazén (od května do září.)
  • Parkování zdarma
  • Prohlídka města s průvodcem  (vždy v sobotu od 15.hodin)
  • DPH + městské poplatky

 

 

Pro rezervace nás kontaktujte na hotel@parkhotel-czech.eu nebo klikněte na tlačítko Rezervovat a vyplňte objednávkový formulář. Těšíme se na Vaší návštěvu.

Rezervovat

Zaškrtnutím tlačítka souhlasíte se zpracováním osobních údajů. Souhlasím se zpracováním všech poskytnutých osobních údajů a o volném pohybu těchto údajů, o ochraně osobních údajů v souladu s Nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679 o ochraně fyzických osob (včetně údajů zadávaných v průběhu komunikace s naší společností) společnosti Parkhotel Plzeň s.r.o. U Borského parku 31, 301 00 Plzeň , IČO: 61776734, CZ 61776734 která je správcem, a s jejich následným zpracováním (případně i prostřednictvím zpracovatele), a dále souhlasím se zpracováním uvedených osobních údajů pro následné obchodní a marketingové účely správce, s tím, že k těmto údajům mohou být přiřazeny i další údaje. Tento souhlas uděluji dobrovolně na dobu 10 let. Souhlas však mohu kdykoli písemně odvolat na adrese správce. Potvrzuji, že jsem byl upozorněn na svá práva související se správou a zpracováním osobních údajů Parkhotelu Plzeň s.r.o., zejména na to, že mám práva dle Nařízení Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, tj. zejména že poskytnutí údajů je dobrovolné, že svůj souhlas můžu bezplatně kdykoli na adrese správce odvolat, že mám informace o jejich zpracování, právo přístupu k osobním údajům, právo na opravu těchto osobních údajů, blokování nesprávných osobních údajů, jejich likvidaci aj., i o právu obrátit se, v případě domnělého porušení svých práv, na Úřad pro ochranu osobních údajů.
Stala se chyba.