Rodinný výlet

Zažijte pohodový výlet se svou rodinou, poznejte krásy Plzně a komfort Parkhotelu.

Čeká vás ubytování v příjemném prostředí pokoje Family Apartment s polopenzí. Parkhotel je vyhlášený svojí bohatou snídaní, nadchne vás však i večeře našich mistrů kuchařů. Zázemí hotelu je moderní, v celém prostoru vás čeká Wi-Fi zdarma a příjemný personál. Parkování zdarma je samozřejmostí.

 

Rodinný víkendový výlet do Plzně

 

Hned po snídani hurá na výlet

V ceně balíčku je vstup do Zoo Plzeň nebo Techmanie, kde si mozkové závity pocvičí děti i dospělí. V okolí Plzně můžete navštívit třeba hrad Radyně. Procházka vás příjemně unaví a zpět v hotelu vás čeká spousta možností relaxace. Zde jsou naše tipy kam na výlet.

 

Když se vám nikam nechce

V Parkhotelu můžete strávit příjemný den plný zábavy. V okolí hotelu se nachází rozlehlý park a v těsné blízkosti i sportovní areál s in - line dráhou, mini golfem nebo hřišti na plážový volejbal. K ubytování dostanete slevu na tenisové kurty a vstup do bazénu zdarma. Součástí hotelových služeb jsou masáže a wellness. Gurmáni ocení naší restauraci, kde si můžete vybrat z různých specialit.

 

Váš rodinný výlet začíná

Tento balíček zahrnuje ubytování, parkování, polopenzi a vstup do Zoo nebo Techmanie. Každou sobotu  od 15:00 pak můžete využít naši nabídku a prohlédnout si město Plzeň ZDARMA. Budeme si vás hýčkat, a proto je pobyt možný kdykoli v týdnu. Vyberte si variantu a objednejte si váš pobyt ještě dnes.

 

Co získáte a kolik to stojí

Cena rodinného výletu je 8980 Kč pro rodiny 2+2 osoby. Pro rodiny s jedním dítětem 2+1 je cena pobytu 7980 Kč. Ceny jsou včetně DPH. V rámci balíčku získáte:

  • Ubytování v pokoji Family apartment nebo jiném zvoleném pokoji 
  • Polopenze
  • Využití tenisových kurtů se slevou 50%
  • Vstup do ZOO 
  • Parkování zdarma
  • Bazén zdarma od června do září (10:00 - 18:00 hod)
  • Prohlídka města s průvodcem ZDARMA ( vždy v sobotu od 15:00 hod. )
  • 2 noci - 3 dny dle dohody v závislosti na aktuální obsazenosti

 

 

Pro rezervace nás kontaktujte na recepce@parkhotel-czech.eu nebo klikněte na tlačítko Rezervovat a vyplňte objednávkový formulář. Těšíme se na vaší návštěvu.

 

Rezervovat