Restaurace

Restaurace Parkhotel Plzeň

 

Dopřejte si skvělé jídlo v Plzni, navštivte Parkhotel

V naší hotelové restauraci si vyberete z originálních specialit, předkrmů, salátů, dezertů a také ze široké škály dalších gastronomických služeb, které ocení gurmáni i nadšenci. V nápojovém lístku si můžete vybrat ze široké nabídky alkoholických a nealkoholických nápojů.

Naši kuchaři pro vás připravili nový jídelní lístek doplněný o speciality dle vašich přání. Aktuální menu naleznete v galerii dole na této stránce, nebo pod tímto odkazem.

Samozřejmostí je výborné čepované pivo, čerstvý Pilsner Urquell.

 

Jídelní lístek, který vás nadchne

V menu naší restaurace naleznete speciality našich kuchařů, ale i tradiční české pokrmy, které máte rádi. Na své si přijdou milovníci masa, zejména pak steaků a vynikajících jídel z hovězího a vepřového, ale i výborného telecího masa. Naši kuchaři udržují špičkovou úroveň gastronomie v Parkhotelu. Pokud jste milovníci těstovin, můžete ochutnat vynikající tagliatelle s grilovaným lososem ve smetanové omáčce. Jestliže dáváte přednost středomořské kuchyni , můžeme vám doporučit italské tomatové rissoto s grilovanými tygřími krevetami, restovanou zeleninou, parmazánem a bazalkou.

Díky umění našich kuchařů je naše restaurace a hotel oblíbeným místem prezidenta České republiky.

 

Rezervace restaurace

Pokud si chcete zarezervovat stůl, kontaktujte, prosíme, recepci na rezervace@parkhotel-czech.eu. Rezervace přijímáme i telefonicky na čísle +420 378 772 977.

 

Jak lze využít prostory restaurace

Prostory nekuřácké restaurace a její atmosféra jsou vynikajícím místem pro pořádání rautů, večírků či banketů. Nabízíme posezení až pro 200 hostů. Budete mile překvapeni uměním našich kuchařů a profesionalitou naší obsluhy.

Máme pro vás otevřeno denně od 10:00 do 22:00 hodin.

Srdečně vás zveme k příjemnému posezení do Parkhotelu.

 

Rezervovat

Zaškrtnutím tlačítka souhlasíte se zpracováním osobních údajů. Souhlasím se zpracováním všech poskytnutých osobních údajů a o volném pohybu těchto údajů, o ochraně osobních údajů v souladu s Nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679 o ochraně fyzických osob (včetně údajů zadávaných v průběhu komunikace s naší společností) společnosti Parkhotel Plzeň s.r.o. U Borského parku 31, 301 00 Plzeň , IČO: 61776734, CZ 61776734 která je správcem, a s jejich následným zpracováním (případně i prostřednictvím zpracovatele), a dále souhlasím se zpracováním uvedených osobních údajů pro následné obchodní a marketingové účely správce, s tím, že k těmto údajům mohou být přiřazeny i další údaje. Tento souhlas uděluji dobrovolně na dobu 10 let. Souhlas však mohu kdykoli písemně odvolat na adrese správce. Potvrzuji, že jsem byl upozorněn na svá práva související se správou a zpracováním osobních údajů Parkhotelu Plzeň s.r.o., zejména na to, že mám práva dle Nařízení Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, tj. zejména že poskytnutí údajů je dobrovolné, že svůj souhlas můžu bezplatně kdykoli na adrese správce odvolat, že mám informace o jejich zpracování, právo přístupu k osobním údajům, právo na opravu těchto osobních údajů, blokování nesprávných osobních údajů, jejich likvidaci aj., i o právu obrátit se, v případě domnělého porušení svých práv, na Úřad pro ochranu osobních údajů.
Stala se chyba.