Maturitní plesy Plzeň

Maturitní ples v Plzni

 

Vyberte si ideální místo pro svůj maturitní ples

Maturita je důležitým životním milníkem. Maturitní plesy proto pořádá každá třída střední školy. V Parkhotelu můžete uspořádat báječný večer, na který budete s láskou vzpomínat celý život. Výhodou je velká kapacita sálu Big Hall, který nabízí prostor až pro 800 lidí. Pokud chcete uspořádat maturitní ples v Plzni, ale nejste místní, můžete navíc využít možnost ubytování v hotelu s kapacitou až 310 osob.

 

Nejhezčí maturitní plesy v Plzni se odehrávají v Parkhotelu

A není divu. Poskytujeme kompletní vybavení a doprovodné služby. Získat tak můžete veškerou techniku a vybavení i catering. Navíc Vám dovedeme poradit s výběrem kapely nebo doporučit fotografa. Při organizování maturitních plesů máme vyřešené všechny detaily a můžeme proto zaručit příjemný a nezapomenutelný večer pro maturanty, jejich rodiny a přátele.

 

Rezervujte si sál na maturitní ples

Můžete nás kontaktovat přímo na e-mailu hotel@parkhotel-czech.eu nebo telefonicky na +420 378 772 909. Další možnost je vyplnit poptávkový formulář po kliknutí na tlačítko rezervace nebo dole na stránce. Pokud potřebujete poradit nebo máte nějaké otázky, obraťte se na nás. Těšíme se i na Váš maturitní ples.

 

Rezervovat

Zaškrtnutím tlačítka souhlasíte se zpracováním osobních údajů. Souhlasím se zpracováním všech poskytnutých osobních údajů a o volném pohybu těchto údajů, o ochraně osobních údajů v souladu s Nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679 o ochraně fyzických osob (včetně údajů zadávaných v průběhu komunikace s naší společností) společnosti Parkhotel Plzeň s.r.o. U Borského parku 31, 301 00 Plzeň , IČO: 61776734, CZ 61776734 která je správcem, a s jejich následným zpracováním (případně i prostřednictvím zpracovatele), a dále souhlasím se zpracováním uvedených osobních údajů pro následné obchodní a marketingové účely správce, s tím, že k těmto údajům mohou být přiřazeny i další údaje. Tento souhlas uděluji dobrovolně na dobu 10 let. Souhlas však mohu kdykoli písemně odvolat na adrese správce. Potvrzuji, že jsem byl upozorněn na svá práva související se správou a zpracováním osobních údajů Parkhotelu Plzeň s.r.o., zejména na to, že mám práva dle Nařízení Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, tj. zejména že poskytnutí údajů je dobrovolné, že svůj souhlas můžu bezplatně kdykoli na adrese správce odvolat, že mám informace o jejich zpracování, právo přístupu k osobním údajům, právo na opravu těchto osobních údajů, blokování nesprávných osobních údajů, jejich likvidaci aj., i o právu obrátit se, v případě domnělého porušení svých práv, na Úřad pro ochranu osobních údajů.
Stala se chyba.