Ubytování

To nejpříjemnější ubytování v Plzni získáte u nás

Pokud chcete jen přespat nebo pobýt delší dobu, pravděpodobně uvítáte pohodové ubytování v pokojích typu Standard. Pokud toužíte po prostornějším pokoji, nadchne vás Superior Wenge nebo Superior Cherry. Když plánujete zůstat v hotelu delší dobu, vhod vám přijde Junior Apartment, který je jako menší byt. Více prostoru získáte v pokoji Business Apartment, který poslouží i celé rodině. Pro rodinnou dovolenou je vhodnější Family Apartment, který má navíc dvě samostatné koupelny. Pro nejnáročnější doporučujeme Presidential Apartment, který nadchne každého, kdo má rád špičkový komfort bez kompromisů.

Parkhotel Plzeň poskytuje kvalitní hotelové ubytování v krásném prostředí Borského parku, který nabízí spoustu outdoorových aktivit. Kapacita hotelu je 310 lůžek ve 150 pokojích. Ubytujte se v našem hotelu ve městě Plzeň. Prohlédněte si hotelové pokoje na této stránce nebo rovnou v sekci rezervace hotelu.

 

V našem hotelu si můžete vybrat:

  • 137 dvoulůžkových nebo jednolůžkových pokojů
  • 6 business apartment
  • 4 junior apartment
  • 2 family apartment
  • 1 prezidentský apartmán

 

Hotelové pokoje jsou vybaveny koupelnou s vanou nebo sprchovým koutem, WC, TV se satelitem (40 světových programů včetně japonských TV a rádií), telefonem s přímou volbou, minibarem, trezorem, free WiFi a všechny pokoje jsou klimatizované.

Hotel umožňuje bezplatné parkování na vlastním parkovišti pro osobní automobily a autokary. Hotelovým hostům nabízíme bezplatné využití venkovního bazénu (duben - září) a fitness clubu. Nově jsme instalovali i nabíječky automobilů Tesla. Svůj pobyt v hotelu v Plzni si proto patřičně užijete.

Přejeme příjemné ubytování.