Doprava, Parking, Elektro nabíječky

 

U nás zaparkujete bez obav

Parkhotel Plzeň nabízí svým hostům jednu z největších parkovacích ploch v Plzni. Hotel má vlastní parkoviště přímo v areálu pro 350 automobilů a 8 autokarů. Hoteloví hosté mají parkování zdarma. Prostornou parkovací plochu ocení nejvíce firmy při organizaci velkých akcí, ale také ji lze využít pro další aktivity a prezentace.

 

Nabijte se v Parkhotelu

Jdeme s dobou, proto jsme instalovali nabíječky na elektromobily. Svůj hybridní nebo elektro vůz tak pohodlně nabijete a ještě se můžete stavit třeba v naší vynikající restauraci.

 

Hotelová přeprava

Na vyžádání klienta zajistíme shuttle service kamkoliv v Plzni a okolí. K dispozici je luxusní a prostorný Mercedes - Benz třídy V. Ideální je například pro skupiny, které si rády dopřejí prohlídku s ochutnávkou v Plzeňském Prazdroji nebo Bohemia Sektu.

 

Caravaning v Parkhotelu 

Přijeli jste do Plzně vlastním obytným vozem ? I s vámi najdeme společnou řeč!  Máme pro vás připravena venkovní stání vybavené elektrickou přípojkou.  Stačí nás před vaším příjezdem kontaktovat na e-mailu hotel@parkhotel-czech.eu  a určitě se domluvíme !