Párty v Plzni

 

Když párty , tak  v Plzni,  když v Plzni, tak v Parkhotelu.

Když hledáte zázemí pro vaši oslavu narozenin, kamarádovo rozlučku se svobodou nebo prostě jen zběsilou jízdu, jsme připraveni vám poskytnout naše služby . Parkhotel Plzeň je vyhlášený svojí atmosférou a možností užít si párty na 100%. .

vector-dancing-party-group.jpg

Hned při příjezdu

Hned po příjezdu na vás bude čekat překvapení na pokoji. Určitě si vyberou jak dámy, tak pánové. Na zdraví - na vás!  Párty začíná už na hotelu. Pro oslavence připravíme apartmá , ať je kde slavit :-) . 

Než vyrazíte do města 

V Parkhotelu můžete strávit příjemný den plný zábavy. Pro rozproudění vaší párty můžete využít 20 % slevy do hotelové restaurace. Zajít do TOP vybaveného fitka, zaplavat si ve venkovním vyhřívaném bazénu nebo zajít do sauny.  To vše jsme pro Vás přiravili ZDARMA.  

Večerní párty začíná 

Vše spolu dohodneme -  kam a v kolik vyrazíte. Zbytek nechte na nás. Zajistíme pro vás vstup do vybraného klubu a rezervaci stolu. Odvoz tam i zpět je na nás. Na vás je si to pořádně užít!  

Nezapomeňte na snídani 

Snídaně je základ dne, takže nesmí chybět. Pochutnejte si na naši hotelové snídani do 10:00 hodin. 

Pozdní odjezd 

Když si musíte zdřímnout po fantastických vajíčkách se slaninou, abyste mohli doplnit vaše síly před cestou domů, jsme připraveni. Váš odjezd rádi prodloužíme až do 12:00 ZDARMA.  

 

 • Co získáte a kolik to stojí

  Cena je 1090,- / osoba a noc  ( minimálně 4 osoby  -  2 pokoje )  

  • Při příjezdu lahev sektu pro dámy / pivka pro pány 
  • Sauna pro všechny na 90 minut ( max. 8 osob)  
  • Fitness 
  • Upgrade pokoje na apartmá pro oslavence 
  • Ubytování v pokoji SUPERIOR 
  • Sleva 20% do hotelové restaurace 
  • Parkování zdarma 
  • Odvoz z hotelu do vybraného klubu 
  • Vstup do vybraného klubu a rezervace stolu  
  • Venkovní vyhřívaný bazén - květen - září 
  • Prohlídka města s průvodcem ZDARMA ( vždy v sobotu od 15:00 )
  • Vydatná snídaně po super noci  
  • Pozdní odjezd do  12:00 

   

 

Pro rezervace nás kontaktujte na duraj@parkhotel-czech.eu nebo klikněte na tlačítko Rezervovat a vyplňte objednávkový formulář. Těšíme se na Vaší návštěvu.

 

Zaškrtnutím tlačítka souhlasíte se zpracováním osobních údajů. Souhlasím se zpracováním všech poskytnutých osobních údajů a o volném pohybu těchto údajů, o ochraně osobních údajů v souladu s Nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679 o ochraně fyzických osob (včetně údajů zadávaných v průběhu komunikace s naší společností) společnosti Parkhotel Plzeň s.r.o. U Borského parku 31, 301 00 Plzeň , IČO: 61776734, CZ 61776734 která je správcem, a s jejich následným zpracováním (případně i prostřednictvím zpracovatele), a dále souhlasím se zpracováním uvedených osobních údajů pro následné obchodní a marketingové účely správce, s tím, že k těmto údajům mohou být přiřazeny i další údaje. Tento souhlas uděluji dobrovolně na dobu 10 let. Souhlas však mohu kdykoli písemně odvolat na adrese správce. Potvrzuji, že jsem byl upozorněn na svá práva související se správou a zpracováním osobních údajů Parkhotelu Plzeň s.r.o., zejména na to, že mám práva dle Nařízení Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, tj. zejména že poskytnutí údajů je dobrovolné, že svůj souhlas můžu bezplatně kdykoli na adrese správce odvolat, že mám informace o jejich zpracování, právo přístupu k osobním údajům, právo na opravu těchto osobních údajů, blokování nesprávných osobních údajů, jejich likvidaci aj., i o právu obrátit se, v případě domnělého porušení svých práv, na Úřad pro ochranu osobních údajů.
Stala se chyba.