KONFERENCE DUŠE DNE A NOCI 1.dubna 2023


Konference Duše dne a noci


Jaroslav Dušek a Jan Skryja propojí rozvoj duše ve dne a v noci. Světlo a temnotu života. 1. dubna 2023 v našem hotelu. Buďte u toho

 

Celý program  - Odkaz na akci nalenzete na: https://lucidnisen.cz/kniha/

 

               • 12:00 - 13:45

Vstup a registrace. V sále budeme promítat to nejlepší od Jaroslava Duška a Jana Skryji v rámci kratších motivačních a inspirativních videí. Bude možný networking, podpis knihy nebo deníku.

               • 14:00 - 15:00

Jaroslav Dušek – Smysl života. Jak objevit skutečné poslání a získat novou energii pro svou duši? Objevte skutečné možnosti své vnitřní síly.

               • 15:30 - 16:30

Jan Skryja – Smysl snění. Silné uvědomění v podobě rozdílu mezi očekáváním a vědomým sněním. Jak snít a být probuzený? Jaké mají naše sny význam a jak se díky nim napojit na nekonečné možnosti podvědomí velmi snadno?

               • 17:00 - 18:00

Jaroslav Dušek – Zářivé štěstí. Štěstí je možné rozvíjet. Je v našem nitru. V naší duši. Když jej navíc necháme zářit směrem k dalším bytostem, začnou se v našem životě dít skutečná kouzla.

               • 18:30 - 19:30

Jan Skryja – Štěstí temnoty. Svět snění je důkazem toho, že ty nejhorší věci v životě – tu největší temnotu – můžeme využít pro budování pravého životního štěstí. Jak toho využít v probuzeném životě? A jak to přenést do světa snů? 

               • 20:00 - 20:30

Večerní hloubkové meditace Jana Skryji. Díky meditacím můžeme otevírat naše emoce, porozumět jim a napojit se na ně. Pokud rozvineme tuto fantastickou schopnost, získáme vědomý přístup k našemu podvědomí. Naší duši. Život se tak začne proměňovat ve fantastické dobrodružství.

               • 21:00 - 22:00

Rozloučení a autogramiáda. Čas pro případné společné objetí 

               • Poznámky z akce

Poznámky z akce v psané a audio podobě. Po akci (v pondělí) dostanete podrobné poznámky ze všech částí včetně doporučení na meditační hudbu, rituály a další kroky na vaší cestě. Součástí poznámek budou také koučovací otázky, možné akční kroky, zajímavosti, a mnoho dalšího.

               • Video záznam konference

Ve středu Vám pošleme záznam čtyř základních témat konference. Můžete se vrátit ke všemu důležitému a prohloubit tak Váš pokrok směrem k hojnosti a štěstí.

               • Dárek

Jako dárek se můžete těšit na pěti týdenní online kurz Jana Skryji (v hodnotě 1 450 Kč). Kurz „Hojnost díky emočním ranám“ do větší hloubky rozpracovává každý z kroků Janova konceptu (hojnost, silné uvědomění, klíčová otázka, hojení emočních ran, magický potenciál). Každý týden se podíváte na jeden z těchto kroků. Na konci kurzu dostanete shrnutí všeho obsahu, kdybyste jej nestíhali v daném čase.


Cena vstupenky je 1 790 Kč (včetně DPH).

Jan Skryja
Skutečné probuzení začíná sněním
www.LucidniSen.cz

Výstřižek.JPG