Big Hall

big_hall-slide.jpg

Obrovský, ale útulný

Big Hall patří se svou rozlohou 1000 m2 (800 m2 je parket) mezi největší kongresové sály v Plzeňském kraji. Nachází se v přízemí kongresového centra Parkhotel Plzeň a díky pódiu o rozloze 126 m2 poskytuje příležitost nejen ke konání různých společenských akcí, ale díky kvalitnímu ozvučení a technickému vybavení i možnost uspořádání koncertních vystoupení či jiných představení. Je ideálním místem pro konání maturitních plesů.

Vybavení sálu

  • Klimatizace
  • Denní světlo
  • Technické vybavení
  • Wi-Fi
  • Terasy
  • Bary

Doplňkové služby

V rámci zajištění komplexnosti Vám nabízíme možnost dalších doplňkových služeb jako je poskytnutí občerstvení formou bufetových stolů (v prostorech sálu či přilehlých salónkách), coffee breaky, zajištění technického vybavení (flipcharty, dataprojektory), květinová výzdoba, využití šatny atd.

Kapacity sálu:

Rezervovat

Zaškrtnutím tlačítka souhlasíte se zpracováním osobních údajů. Souhlasím se zpracováním všech poskytnutých osobních údajů a o volném pohybu těchto údajů, o ochraně osobních údajů v souladu s Nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679 o ochraně fyzických osob (včetně údajů zadávaných v průběhu komunikace s naší společností) společnosti Parkhotel Plzeň s.r.o. U Borského parku 31, 301 00 Plzeň , IČO: 61776734, CZ 61776734 která je správcem, a s jejich následným zpracováním (případně i prostřednictvím zpracovatele), a dále souhlasím se zpracováním uvedených osobních údajů pro následné obchodní a marketingové účely správce, s tím, že k těmto údajům mohou být přiřazeny i další údaje. Tento souhlas uděluji dobrovolně na dobu 10 let. Souhlas však mohu kdykoli písemně odvolat na adrese správce. Potvrzuji, že jsem byl upozorněn na svá práva související se správou a zpracováním osobních údajů Parkhotelu Plzeň s.r.o., zejména na to, že mám práva dle Nařízení Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, tj. zejména že poskytnutí údajů je dobrovolné, že svůj souhlas můžu bezplatně kdykoli na adrese správce odvolat, že mám informace o jejich zpracování, právo přístupu k osobním údajům, právo na opravu těchto osobních údajů, blokování nesprávných osobních údajů, jejich likvidaci aj., i o právu obrátit se, v případě domnělého porušení svých práv, na Úřad pro ochranu osobních údajů.
Stala se chyba.