Aerobní tréninkový pobyt

Jste trenér aerobních sportů? Nebo jste sportovec srdcem? Uspořádejte intenzivní trénink pro sebe a svůj tým v Parkhotelu. Čeká na vás náš cvičební sál i bazén. Zahájíte den vydatnou snídaní, pak se vrhnete na trénink. Program po tréninku můžete zaměřit rekreačně. Na závěr každého dne vás pohostíme vynikající večeří.

 

Aerobní trénink

 

Objevte všestranné vyžití pro sportovní nadšence

Účastníci tréninkového pobytu mají možnost využít slevu na tenisové kurty a masáže. V blízkosti našeho hotelu je nádherný Borský park, kde se také můžete věnovat cvičení. Pro nadšence je nedaleko minigolf, volejbalové a beach volejbalové hřiště a přímo v hotelu můžete navštívit wellness. Zájemci ocení nedaleký okruh na in-line bruslení. Když vás sport unaví, máme pro vás pár tipů kam na výlet v Plzni a jejím okolí.

 

V Parkhotelu získáte vždy něco navíc

Samozřejmostí je, že vám každý den poskytneme láhev vody, pitný režim je totiž důležitý pro sportem zatížený organismus. V ceně pobytu je parkování pro každého účastníka. Ubytujeme vás v pohodlných pokojích Superior Cherry a Superior Wenge, kde máte možnost sledovat satelitní TV a nechybí ani Wi-Fi zdarma v celém hotelu. Každou sobotu  od 15:00 pak můžete využít naši nabídku a prohlédnout si město Plzeň ZDARMA.

Tréninkový pobyt je vhodný pro celé skupiny, ale i pro jednotlivce a dvojice. Budeme si vás hýčkat kdykoliv týdnu. Pokud chcete individuální nabídku pro svůj tým, kontaktujte nás na e-mailu.

 

Co získáte a kolik to stojí

Cena  aerobního tréninkového pobytu pro dvě osoby je 4990 Kč. Pro jednotlivce je cena pobytu 2990 Kč. Ceny jsou včetně DPH. V rámci balíčku získáte:

 • Cvičební sál
 • Ubytování na pokojích Superior Cherry nebo Superior Wenge
 • Polopenze
 • Láhev vody pro každého účastníka na den
 • V blízkosti resortu je park, minigolf, volejbalové hřiště, beach volejbal, okruh na in-linové brusle
 • Bazén
 • Parkování zdarma
 • Sleva 20% na masáže
 • Sleva na využití tenisových kurtů
 • Prohlídka města s průvodcem ZDARMA ( vždy v sobotu od 15:00 )
 • 2 noci - 3 dny s nástupem dle dohody a obsazenosti hotelu

 

Pro rezervace nás kontaktujte na recepce@parkhotel-czech.eu nebo klikněte na tlačítko Rezervovat a vyplňte objednávkový formulář. Těšíme se na vaší návštěvu.

 

 

Rezervovat

Zaškrtnutím tlačítka souhlasíte se zpracováním osobních údajů. Souhlasím se zpracováním všech poskytnutých osobních údajů a o volném pohybu těchto údajů, o ochraně osobních údajů v souladu s Nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679 o ochraně fyzických osob (včetně údajů zadávaných v průběhu komunikace s naší společností) společnosti Parkhotel Plzeň s.r.o. U Borského parku 31, 301 00 Plzeň , IČO: 61776734, CZ 61776734 která je správcem, a s jejich následným zpracováním (případně i prostřednictvím zpracovatele), a dále souhlasím se zpracováním uvedených osobních údajů pro následné obchodní a marketingové účely správce, s tím, že k těmto údajům mohou být přiřazeny i další údaje. Tento souhlas uděluji dobrovolně na dobu 10 let. Souhlas však mohu kdykoli písemně odvolat na adrese správce. Potvrzuji, že jsem byl upozorněn na svá práva související se správou a zpracováním osobních údajů Parkhotelu Plzeň s.r.o., zejména na to, že mám práva dle Nařízení Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, tj. zejména že poskytnutí údajů je dobrovolné, že svůj souhlas můžu bezplatně kdykoli na adrese správce odvolat, že mám informace o jejich zpracování, právo přístupu k osobním údajům, právo na opravu těchto osobních údajů, blokování nesprávných osobních údajů, jejich likvidaci aj., i o právu obrátit se, v případě domnělého porušení svých práv, na Úřad pro ochranu osobních údajů.
Stala se chyba.