Školení

Uspořádejte školení v Parkhotelu Plzeň

Potřebujete uspořádat firemní školení? Parkhotel je jasná volba. Můžete si vybrat z mnoha školících místností v našem kongresovém centru a vybrat si ten pravý sál nebo salonek. S výběrem Vám rádi poradíme a zajistíme občerstvení a ubytování.

 

Na školení v Parkhotelu se budete plně soustředit

Pořádání školení je velmi častou formou firemních eventů. Firmy pořádají různá odborná školení pro své zaměstnance, odběratele či obchodní partnery. Může se jednat o například o jazyková školení, školení manažerů, daňová a legislativní školení, školení řidičů a další vzdělávací události.

S výběrem školící místnosti Vám navíc dovedeme poradit podle počtu účastníků nebo povahy akce. Zajistíme i coffee breaky nebo navrhneme doprovodný program. Své školení navíc můžete zakončit třeba zahradní oslavou nebo gurmánskou večeří v naší špičkové restauraci.

Parkhotel Congress Centre Plzeň má ideální polohu pro školení, jednání i konference blízko centra města. Hotel se nachází jen kousek od stanice tramvaje, kterou se do centra dostanete za pět minut. Pro své školení můžete využít 9 konferenčních místností nebo celé kongresové sály. Všechny školící a vzdělávací prostory jsou vybaveny klimatizací, datovými projektory a ozvučením. Samozřejmostí je Wi-Fi zdarma v celém našem hotelu.

Pro rezervaci školících prostor nás kontaktujte e-mailem, telefonicky na +420 378 772 909 nebo pomocí níže uvedeného formuláře.

 

Rezervovat

Zaškrtnutím tlačítka souhlasíte se zpracováním osobních údajů. Souhlasím se zpracováním všech poskytnutých osobních údajů a o volném pohybu těchto údajů, o ochraně osobních údajů v souladu s Nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679 o ochraně fyzických osob (včetně údajů zadávaných v průběhu komunikace s naší společností) společnosti Parkhotel Plzeň s.r.o. U Borského parku 31, 301 00 Plzeň , IČO: 61776734, CZ 61776734 která je správcem, a s jejich následným zpracováním (případně i prostřednictvím zpracovatele), a dále souhlasím se zpracováním uvedených osobních údajů pro následné obchodní a marketingové účely správce, s tím, že k těmto údajům mohou být přiřazeny i další údaje. Tento souhlas uděluji dobrovolně na dobu 10 let. Souhlas však mohu kdykoli písemně odvolat na adrese správce. Potvrzuji, že jsem byl upozorněn na svá práva související se správou a zpracováním osobních údajů Parkhotelu Plzeň s.r.o., zejména na to, že mám práva dle Nařízení Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, tj. zejména že poskytnutí údajů je dobrovolné, že svůj souhlas můžu bezplatně kdykoli na adrese správce odvolat, že mám informace o jejich zpracování, právo přístupu k osobním údajům, právo na opravu těchto osobních údajů, blokování nesprávných osobních údajů, jejich likvidaci aj., i o právu obrátit se, v případě domnělého porušení svých práv, na Úřad pro ochranu osobních údajů.
Stala se chyba.