PRIME ORCHESTRA - ROCK SYMPHO SHOW 2023

 

 

1911_PR_1200x628.png

 

PRIME ORCHESTRA - ROCK SYMPHO SHOW 2023
Nová ROCK SYMPHO SHOW 2023 - legendární rockové hity 20. a 21. století v originální reinterpretaci inovativního crossoverového orchestru - PRIME ORCHESTRA!
Tato hudební show je skutečnou senzací! Bouře emocí a dojmů, drajv a šílená energie!

Vstupenky k dispozici na :  https://www.ticketportal.cz/event/PRIME-ORCHESTRA-Rock-Sympho-Show

ROCK SYMPHO SHOW je skutečným zážitkem a vyvolala bouři nadšení po celé Evropě. Četné rozhovory, publikace a televizní reportáže podnítily zájem o otázku - jaký by měl být moderní orchestr? Každý, kdo byl na koncertě Prime Orchestra, zná odpověď!
Nová ROCK SYMPHO SHOW 2023 jsou 2 hodiny čistého hudebního adrenalinu 35 hudebníků a zpěváků na pódiu! Je to nová zářivá show, noví zpěváci, nové hudební experimenty a samozřejmě oblíbené skladby, které se již staly značkou Prime Orchestra.
Orchestr vypadá velmi stylově. Světelná show a speciální efekty přivádějí diváky do varu, když se hrají oblíbené skladby THE PRODIGY, NIRVANA, THE BEATLES, DEEP PURPLE, LED ZEPPELIN, MR BIG, KISS, QUEEN, AC/DC, METALLICA, COLDPLAY, EVANESCENCE a další.
Prime Orchestra si vytvořil svou obchodní značku z coververzí a mash-upů světových hitů a soundtracků v autorské úpravě a zabalil je do zářivých vizuálů. Dokonce i dirigentovu interakci s publikem můžeme směle zařadit do nového žánru symfonického stand-upu, který přivádí diváky do extáze bez jediného slova.
Za srozumitelnou prezentací stojí tvrdá práce a profesionalita týmu PRIME ORCHESTRA. Složení orchestru 21. století už zdaleka není klasické: rocková kapela, zpěváci, sbor, smyčcové, dechové a bicí skupiny a dokonce i live DJ sound effects.
Výsledek: Za 9 let - dvě desítky programů a více než tisíc koncertů, plné sály po celém Evropském kontinentu i mimo něj.

Finanční prostředky vybrané na koncertech budou použity na pomoc lidem trpícím ruskou vojenskou agresí na Ukrajině.

Další informace:
https://instagram.com/prime_orchestra
https://www.facebook.com/PRIMEorchestra
https://youtube.com/c/PRIMEORCHESTRA