JARO s Jaroslavem a Dohodami

JARO s Jaroslavem a Dohodami - Avatar Klub

Plzeň a AVATAR tým přivítá Jardu Duška již na jaře. Budete moci rozkvést a nabrat esence vědomí při skvělých Čtyřech dohodách i té Páté. Obě divadelní představení jsou úžasná, a i když je vidíte vícekrát, vždy bývají plná AHA momentů a nečekaných vhledů.

Vstupenky jsou plnobarevně vytištěné na kvalitním papíře a udělají radost jako dárek k narozeninám, Valentýnovi, firemní pozornost pro partnery, zaměstnance. Pošleme vám je v obálce přímo na vaši adresu.
 
Program – sobota: 11.března 2023
13.00 Otevření kongresového sálu v Parkhotelu (káva, čaj, občerstvení, rezervace míst v sále, stánky v předsálí)
14.00 Čtyři dohody (divadelní představení s Jardou Duškem)
16.00 – 17.00 Přestávka (káva, čaj, občerstvení)
17.00 Pavel Plánka: Vysokovibrační koncert na magické gongy (https://pavelplanka.cz/)
18.00 – 19.00 Přestávka (káva, čaj, občerstvení)
19.00 Pátá dohoda (divadelní představení s Jardou Duškem)
22.00 ZDARMA Bubenická session a Jiřím Adamem https://adamovybubny.cz/(hudební nástroje si vezměte s sebou, uloženy mohou být v šatně, nebo vám je za vlídný poplatek zapůjčíme, případně si je budete moci zakoupit přímo na místě)
 
 
 
Registrace do klubu AVATAR: https://www.avatarklub.cz/avatar-klub/
——————–
 
 
 
 
Čtyři dohody je nadčasová knihy od mexického spisovatele Dona Miguela Ruize, která už několik let inspiruje miliony čtenářů po celém světě. V podání Jaroslava Duška se mění v osobité představení, které si můžete vychutnat v podání nezapomenutelného Jaroslava Duška – jenž nám je průvodcem vlastní/naší svobodou a nabízí nám laskavým humorem podané zamyšlením nad čtyřmi základními principy pro život plný nových prožitků, opravdového štěstí a lásky vycházejících z moudrosti Toltéků. Aplikováno na dnešní dobu: nehřešte slovem, neberte si nic osobně, nevytvářejte si žádné domněnky a vždy dělejte vše, jak nejlépe dovedete.
Představení Pátá dohoda navazuje na myšlenky Čtyř dohod. Zavádí nás do hlubší roviny našeho sebeuvědomování, kde se navracíme k našemu vrozenému, pravému já.
 
Obsazení: Jaroslav Dušek, Pjér la Šé’z a Zdeněk Konopásek
 
 

Vstupenky:

Jaroslav Dušek: Čtyři dohody (550 Kč - cena do 31.12.2022) - VYPRODÁNO, cena: 0 Kč
Jaroslav Dušek: Pátá dohoda (cena od 1.1.2023), cena: 550 Kč
Jaroslav Dušek: Pátá dohoda - Klubová cena (pro členy klubu AVATAR, platí od 1.1.2023), cena: 490 Kč
Pavel Plánka: Vysokovibrační koncert na gongy, cena: 250 Kč
SOBOTA s Jardou Duškem: Čtyři dohody + Pátá dohoda + koncert (1200 Kč) - VYPRODÁNO, přijímáme pouze náhradníky, cena: 0 Kč
SOBOTA s Jardou Duškem: V.I.P. BALKÓN - Čtyři dohody + Pátá dohoda + koncert (1500 Kč) - VYPRODÁNO, přijímáme pouze náhradníky, cena: 0 Kč

Jaro-s-Jardou-Duškem-11.3.2023-scaled.jpg