Kongresy a konference

Kongresy v Parkhotelu Plzeň

Parkhotel je již od svého vzniku prestižním místem, kde se konají kongresy, konference a další společenské události. Díky unikátním vlastnostem našeho kongresového centra u nás lze uspořádat kongres jakéhokoliv rozměru.

Díky unikátním vlastnostem našeho kongresového centra a našemu profesionálnímu týmu zajišťujeme kongresy i konference, které jsou vyhlášené svou vysokou úrovní a bezproblémovým chodem. Můžete se spolehnout, že i Vaší společenské události poskytneme špičkovou atmosféru. Navíc si naši hosté pochvalují catering, který Vám připravíme.

 

Spojte příjemné s užitečným

Pokud plánujete akci, můžeme vám doporučit i doprovodný program. Svou událost proto můžete doplnit třeba turnajem v tenisu nebo příjemnou masáží. Naše kongresové centrum disponuje 11 sály a salónky, které lze propojit. Díky tomu můžete například doplnit veletrh tréninkem, workshopem nebo jinou aktivitou pro účastníky.

 

Zázemí pro kongresy na špičkové úrovni

Každý konferenční prostor, školící místnost i sál je vybaven moderní technikou, včetně projektorů, ozvučení a mikrofonů. Můžete se tak spolehnout, že prezentovat můžete prakticky cokoliv, přesně tak, jak potřebujete. Naší chloubou je sál Big Hall, který má nejvyšší kapacitu a rozlohu 1000 čtverečních metrů. Zároveň máme vyzkoušené kombinace rozestavení sálu, takže přesně víme, jak pro Váš kongres nebo konferenci Big Hall připravíme.

Oblíbený je také sál Conferenza, který má rozlohu 360 čtverečních metrů. Je však útulný a je oblíbený pro firemní akce a prezentace. Tento sál opět umožňuje několik variant setupu, díky kterým dovedeme připravit rozestavení jak pro klasickou konferenci, tak pro praktický trénink nebo workshop. Konferenční sál Conferenza je také oblíbený pro svou příjemnou akustiku a je využívaný i pro vzdělávací akce.

Mezi naše oblíbené samozřejmě patří také salon Emporio, který slouží i pro gastronomické události. Na menší školení nebo workshopy se skvěle hodí Bellevue. Pro menší skupinky doporučujeme salonky Alto a Basso, nebo klasické salony Meeting, kde často probíhají interní firemní školení. Pokud potřebujete reprezentativní prostor pro obchodní jednání, je pro vás ideální Meeting Room Lobby.

 

Moderní technika na zajištění kongresů i konferencí

V našem kongresovém centru jsou k dipozici datové projektory i ozvučení. Pro názorné prezentace jsou samozřejmostí flipcharty. Ke každému kongresu nebo konferenci Vám můžeme poskytnou občerstvení, rauty a samozřejmostí jsou i coffee breaky. Vaše hosty nebo členy týmu ubytujeme v krásném prostředí našeho hotelu. V celém hotelu navíc máme zdarma Wi-Fi, takže můžete pracovat i s interaktivnímu nástroji. V případě potřeby připojíme internet i pevným kabelem.

 

Váš kongres učiníme nezapomenutelným

Kongresové sály si můžete pronajmout, náš tým se však specializuje i na pořádání akcí.

Prostory našeho kongresového centra jsou vhodné pro nejrůznější akce.

  • kongresy a konference
  • semináře
  • výstavy a prezentace
  • workshopy
  • veletrhy
  • rauty, plesy, hudební produkce a módní přehlídky

Sály kongresového centra jsou vystavěny dle nejnovějších poznatků v ergonomii a akustice.

K interiérům kongresového centra o celkové rozloze 1 800 m2 je možno využít exteriéry o rozloze 3 000 m2 a parkoviště s kapacitou pro 350 vozů.

 

V Parkhotelu uspořádáte ty nejvýznamnější kongresy

Konference, kongresy či sympozia jsou obvykle setkání většího počtu lidí, kteří se sejdou k projednání určitého tématu. Obvykle se jedná o nějaké důležité společenské setkání vědců, odborníků, politiků, kteří se na konferenci zpravidla vzájemně radí a informují o nějaké konkrétní problematice.

 

Kdy uspořádat konference a kongresy

Konference a kongresy jsou pořádány tehdy, pokud chtějí naši klienti sdělit či projednat věci zásadního významu. Pozvání jsou vždy důležití odborníci a klíčoví lidé pro danou instituci. Buďte tedy nároční a vyberte si pro svou konferenci či kongres Kongresové centrum Parkhotelu v Plzni.

Parkhotel patří mezi kongresové hotely, ve kterém budete u konference spokojeni jak s prostředím, tak s bezproblémovým průběhem vašeho kongresu či konference.

Rezervujte si svůj sál e-mailem, telefonicky na +420 378 772 977 nebo pomocí níže uvedeného formuláře.

 

Rezervovat

Zaškrtnutím tlačítka souhlasíte se zpracováním osobních údajů. Souhlasím se zpracováním všech poskytnutých osobních údajů a o volném pohybu těchto údajů, o ochraně osobních údajů v souladu s Nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679 o ochraně fyzických osob (včetně údajů zadávaných v průběhu komunikace s naší společností) společnosti Parkhotel Plzeň s.r.o. U Borského parku 31, 301 00 Plzeň , IČO: 61776734, CZ 61776734 která je správcem, a s jejich následným zpracováním (případně i prostřednictvím zpracovatele), a dále souhlasím se zpracováním uvedených osobních údajů pro následné obchodní a marketingové účely správce, s tím, že k těmto údajům mohou být přiřazeny i další údaje. Tento souhlas uděluji dobrovolně na dobu 10 let. Souhlas však mohu kdykoli písemně odvolat na adrese správce. Potvrzuji, že jsem byl upozorněn na svá práva související se správou a zpracováním osobních údajů Parkhotelu Plzeň s.r.o., zejména na to, že mám práva dle Nařízení Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, tj. zejména že poskytnutí údajů je dobrovolné, že svůj souhlas můžu bezplatně kdykoli na adrese správce odvolat, že mám informace o jejich zpracování, právo přístupu k osobním údajům, právo na opravu těchto osobních údajů, blokování nesprávných osobních údajů, jejich likvidaci aj., i o právu obrátit se, v případě domnělého porušení svých práv, na Úřad pro ochranu osobních údajů.
Stala se chyba.