Firemní akce a večírky

firemni_vecirky_sl.JPG

Uspořádáme vám nezapomenutelný firemní večírek

Jsme si plně vědomi toho, že každá akce, kterou u nás pořádáte, je něčím výjimečná. Proto se vždy snažíme sestavit nabídku a plán akce na míru Vašim přáním a požadavkům. Našim cílem je zajistit bezproblémový průběh akce a Vaší maximální spokojenost.

Chcete, aby se Váš firemní večírek stal nezapomenutelným nebo byste rádi stmelili a motivovali své zaměstnance? Využijte nabídky Parkhotelu Plzeň a svěřte svůj firemní večírek do našich rukou. Hotel disponuje veškerým zázemím pro organizaci firemních akcí, vánočních večírků, výročních oslav, narozeninových večírků a dalších.

 

Novinkou v naší nabídce jsou firemní večírky u bazénu s grilováním a rautem.

 

Co vás čeká:

  • Vlastní salónek
  • Ubytování v luxusních pokojích
  • Bohatý večerní raut
  • Květinová výzdoba
  • Slavnostní přípitek

Proč uspořádat další firemní akci právě v Parkhotelu Plzeň?

Parkhotel se nachází poblíž tramvajové zastávky Bory, odkud jste v centru města za pár minut. Zároveň je celý hotel obklopen Borským parkem, čili klidným a příjemným přírodním úkazem. O vaši akci se bude starat náš profesionální tým a těšit se můžete na mistrovské umění našich kuchařů.

Pokud si nevíte s firemním večírkem v Plzni rady, rádi vám poradíme. Zakládáme si na osobním přístupu a díky dlouholetým zkušenostem vám poskytneme naše nejlepší nápady pro vaší akci.

 

Rezervovat

Zaškrtnutím tlačítka souhlasíte se zpracováním osobních údajů. Souhlasím se zpracováním všech poskytnutých osobních údajů a o volném pohybu těchto údajů, o ochraně osobních údajů v souladu s Nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679 o ochraně fyzických osob (včetně údajů zadávaných v průběhu komunikace s naší společností) společnosti Parkhotel Plzeň s.r.o. U Borského parku 31, 301 00 Plzeň , IČO: 61776734, CZ 61776734 která je správcem, a s jejich následným zpracováním (případně i prostřednictvím zpracovatele), a dále souhlasím se zpracováním uvedených osobních údajů pro následné obchodní a marketingové účely správce, s tím, že k těmto údajům mohou být přiřazeny i další údaje. Tento souhlas uděluji dobrovolně na dobu 10 let. Souhlas však mohu kdykoli písemně odvolat na adrese správce. Potvrzuji, že jsem byl upozorněn na svá práva související se správou a zpracováním osobních údajů Parkhotelu Plzeň s.r.o., zejména na to, že mám práva dle Nařízení Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, tj. zejména že poskytnutí údajů je dobrovolné, že svůj souhlas můžu bezplatně kdykoli na adrese správce odvolat, že mám informace o jejich zpracování, právo přístupu k osobním údajům, právo na opravu těchto osobních údajů, blokování nesprávných osobních údajů, jejich likvidaci aj., i o právu obrátit se, v případě domnělého porušení svých práv, na Úřad pro ochranu osobních údajů.
Stala se chyba.