Rodinný víkendový výlet

Zažijte pohodový víkend se svou rodinou, poznejte krásy Plzně a komfort Parkhotelu.

Čeká vás ubytování v příjemném prostředí pokoje Family Apartment s polopenzí. Parkhotel je vyhlášený svojí bohatou snídaní, nadchne vás však i večeře našich mistrů kuchařů. Zázemí hotelu je moderní, v celém prostoru vás čeká Wi-Fi zdarma a příjemný personál. Parkování zdarma je samozřejmostí.

 

Rodinný víkendový výlet do Plzně

 

Hned po snídani hurá na výlet

V ceně balíčku je vstup do Zoo Plzeň nebo Techmanie, kde si mozkové závity pocvičí děti i dospělí. V okolí Plzně můžete navštívit třeba hrad Radyně. Procházka vás příjemně unaví a zpět v hotelu vás čeká spousta možností relaxace.

 

Když se vám nikam nechce

V Parkhotelu můžete strávit příjemný den plný zábavy. V okolí hotelu se nachází rozlehlý park a v těsné blízkosti i sportovní areál s in - line dráhou, mini golfem nebo hřišti na plážový volejbal.  K ubytování dostanete slevu na tenisové kurty a vstup do bazénu zdarma. Součástí hotelových služeb jsou masáže a wellness. Gurmáni ocení naší restauraci, kde si můžete vybrat z různých specialit.

 

Váš rodinný víkend začíná už v pátek

Tento balíček zahrnuje ubytování, parkování, polopenzi a vstup do Zoo nebo Techmanie. Budeme se o vás starat od pátku do neděle. Děti do 6 let mají pobyt zdarma, děti do 14 let za poloviční cenu. Vyberte si variantu a objednejte si svůj pohodový víkend.

 

Co získáte a kolik to stojí

Cena rodinného víkendového výletu je 6990 Kč pro rodiny 2+2 osoby. Pro rodiny s jedním dítětem 2+1 je cena pobytu 6490 Kč. Ceny jsou včetně DPH. V rámci balíčku získáte:

  • Ubytování v pokoji Family apartment
  • Polopenze
  • Využití tenisových kurtů se slevou
  • Vstup do ZOO nebo Techmanie
  • Parkování zdarma
  • Bazén zdarma
  • Trvání pobytu je od pátku do neděle

 

Pro rezervace nás kontaktujte na recepce@parkhotel-czech.eu nebo klikněte na tlačítko Rezervovat a vyplňte objednávkový formulář. Těšíme se i na vaší návštěvu.

 

Rezervovat

Zaškrtnutím tlačítka souhlasíte se zpracováním osobních údajů. Souhlasím se zpracováním všech poskytnutých osobních údajů a o volném pohybu těchto údajů, o ochraně osobních údajů v souladu s Nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679 o ochraně fyzických osob (včetně údajů zadávaných v průběhu komunikace s naší společností) společnosti Parkhotel Plzeň Congress Center s.r.o. se sídlem Hořovice, Masarykova 1503, PSČ 268 01, IČ: 61683051 která je správcem, a s jejich následným zpracováním (případně i prostřednictvím zpracovatele), a dále souhlasím se zpracováním uvedených osobních údajů pro následné obchodní a marketingové účely správce, s tím, že k těmto údajům mohou být přiřazeny i další údaje. Tento souhlas uděluji dobrovolně na dobu 10 let. Souhlas však mohu kdykoli písemně odvolat na adrese správce. Potvrzuji, že jsem byl upozorněn na svá práva související se správou a zpracováním osobních údajů Parkhotelu Plzeň Congress Center s.r.o., zejména na to, že mám práva dle Nařízení Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, tj. zejména že poskytnutí údajů je dobrovolné, že svůj souhlas můžu bezplatně kdykoli na adrese správce odvolat, že mám informace o jejich zpracování, právo přístupu k osobním údajům, právo na opravu těchto osobních údajů, blokování nesprávných osobních údajů, jejich likvidaci aj., i o právu obrátit se, v případě domnělého porušení svých práv, na Úřad pro ochranu osobních údajů.
Stala se chyba.