Casino a Poker pobyt

Využijte speciální akci Parkhotelu a Rebuy Stars Casina v Plaze v Plzni. Objednejte si ubytování pro hráče a získejte 50 € voucher do Casina, nápojový balíček zdarma a taxi dopravu tam i zpět do hotelu!

Na výběr máte dvě možnosti - Poker Tournament Free Entry nebo 50 € free voucher na libovolné hry. Vyberte si variantu a zbytek zařídíme my. Do Casina i zpět Vás odveze taxi. V Casinu navíc získáte nápojový balíček zdarma. Více informací najdete přímo na www stránkách casina!

Přejeme Vám příjemnou zábavu. 

Logo_RebuyStars+LuckyMoney.png

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost! 18+

Rezervovat

Zaškrtnutím tlačítka souhlasíte se zpracováním osobních údajů. Souhlasím se zpracováním všech poskytnutých osobních údajů a o volném pohybu těchto údajů, o ochraně osobních údajů v souladu s Nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679 o ochraně fyzických osob (včetně údajů zadávaných v průběhu komunikace s naší společností) společnosti Parkhotel Plzeň Congress Center s.r.o. se sídlem Hořovice, Masarykova 1503, PSČ 268 01, IČ: 61683051 která je správcem, a s jejich následným zpracováním (případně i prostřednictvím zpracovatele), a dále souhlasím se zpracováním uvedených osobních údajů pro následné obchodní a marketingové účely správce, s tím, že k těmto údajům mohou být přiřazeny i další údaje. Tento souhlas uděluji dobrovolně na dobu 10 let. Souhlas však mohu kdykoli písemně odvolat na adrese správce. Potvrzuji, že jsem byl upozorněn na svá práva související se správou a zpracováním osobních údajů Parkhotelu Plzeň Congress Center s.r.o., zejména na to, že mám práva dle Nařízení Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, tj. zejména že poskytnutí údajů je dobrovolné, že svůj souhlas můžu bezplatně kdykoli na adrese správce odvolat, že mám informace o jejich zpracování, právo přístupu k osobním údajům, právo na opravu těchto osobních údajů, blokování nesprávných osobních údajů, jejich likvidaci aj., i o právu obrátit se, v případě domnělého porušení svých práv, na Úřad pro ochranu osobních údajů.
Stala se chyba.